( TOTO Jsou frakce Z ROKU 2019, LETOŠNÍ TEPRVE ZVEŘEJNÍME )

 

FRAKCE

 

Má milovaná Gryzeldo,
 
     armáda je krutá a nemilosrdná děvka. Když jsem narukoval, chtěl jsem dělat svět lepší. Každým dnem však vídám hrůzy, které jsem si nikdy předtím nedokázal ani představit. Ani tehdy, když jsme si s bratrem hráli na vojáky a toužili po válce jako po největším dobrodružství našeho života. Teď už ale vím, že boj za lepší svět je vykoupen krví těch, kteří se nebojí postavit se za své cíle.
 
     Je těžké dívat se do očí lidí, které musíš zabít, abys ty sám přežil. Často mě budí ze sna tvář dívky, které jsem v boji zabil bratra. Ale jinak to nešlo - bylo to on, nebo já. Kdykoliv když zavřu oči vidím zmučené tváře lidí, které jsem odsoudil k smrti.
 
    Včera přepadli náš konvoj. Joe, se kterým jsem narukoval, to koupil. Na místě zemřel. Byl to můj jediný a poslední přítel. Teď už mám jenom tebe. Zmrzačená noha je drobná cena za to, že jsem ten masakr přežil. S tou nohou už nemůžu být v první linii, ale bohužel musím dokončit rok služby, než se tak stane. Alespoň jsem byl odvelen k PTP a nemusím již bojovat v první linii.
 
Už jsem skoro doma…
S láskou, tvůj Honza
 

ČVUT

 

Jaká je budoucnost, pokud se sem dostane Kladenská armáda? Chceš žít v budoucnosti, kde si může Kladno dělat co chce? Nelíbí se ti arogance lidí, kteří pro svou ochranu nic nedělají?  Jestli jsi statečný a silný jako lev, přidej se k naší smečce!  Postav se za své morální hodnoty a bojuj za správnou věc!
 
Docent Proktor je velitelem Pomocných Technických Praporů Pražské armády. Jejich cílem je zásobování vojáků v první linii. Svou prací se snaží udržet Kladenské otrokáře v šachu, aby ochránil místní malé vesnice.
 
Proktor hledá schopné mladé lidi, kteří budou ochotni bránit své rodiny a podporovat správné hodnoty, které přináší jasnou budoucnost v blahobytu. Ukažte jaké hodnoty ctí pravý lev! Pražská armáda ti dodá veškeré potřebné vybavení, teplé jídlo a místo na spaní. Přidej se k nám! Probudíme, co v tobě dřímá!!!

 

POVSTALCI

Jaká je cena budoucnosti, pokud je vykoupena krví nevinných? Jsou pro vás cennější morální hodnoty nebo mrzké úplatky?  Jste radši vyznamenáni v boji za správnou věc, nebo za rabování domů svých sousedů? Chcete žít v budoucnosti, kde si může ČVUT dělat co chce?
 
Kores, bývalý důstojník PTP ČVUT, dnes vede celou skupinu povstalců. Lidí, kterým se nelíbí jednání  ČVUT, které jako parazit pozře vše, co se nachází v okolí. Kores se se svými lidmi snaží ukázat místním vesničanům jak se bránit, aby měli proti ČVUT alespoň nějakou šanci.
 
Neposlouchejte pražskou propagandu! Ukažte Praze za jaké hodnoty se vyplatí bojovat! Pokud máte sílu a odhodlání, nechte se naverbovat ČVUT, projděte výcvikem, nafasujte vybavení a přidejte se k Povstalecké armádě. ČVUT ztratí dvakrát!