Kontakt

E-mail:

apocalypse.weekend@gmail.com

Facebook:

FB stránka - pro důležité či zajímavé informace o organizaci a přípravě hry

FB hráčská skupina - hlavně pro pokec

FB událost - pro organizaci spolujízdy či hledání spoluhráčů

 

A kdo za to celé vlastě může?

Lukáš "Viper" Makovička

Aktivní nadšenec, který s larpem začal v roce 2004 - tehdy ovšem jako hráč. Postupem času začal méně hrát a více fotografovat. Nyní mu hraní po té mnohaleté pauze chybí a tak se pomalu k hraní opět vrací. V roce 2013 se přidal do organizačního týmu AWčka. Krom larpu a fotografování má rád různé sporty (jízdu na koni, kolo, squash či lukostřelbu). Jinak v civilním životě vystudoval architekturu a stavitelství na ČVUT v Praze. Pak se živil jako architekt/projektant. Nyní jako asistent projektového manažera a jako příležitostný fotograf.

 

Vilém "Bimba" Fürbacher

Je velkým fanouškem fantasy a sci-fi, ale hlavně post-apo. V larpu je teprve nováčkem, ale i tak se do něj pouští s vervou sobě vlastní. Ač se to na první pohled nemusí zdát, je to celkem vášnivý knihomol. Pokud by jste jej navštívili v zaměstnání, neb škole dal s maturitou sbohem, měli byste možnost, spatřit jej v uniformě. Pokud si jej nechcete znepřátelit, sotva s ním začnete komunikovat, bylo by záhodno dordžovat alespoň základy pravidel Českého pravopisu...tedy, alespoň tak se to říká.

 

Václav "Jambo" Jambor

Chlapík se vztahem k přírodě lvl Druid, který po dlouhé odmlce přičuchl k larpařině skrz AW, kde po několik let jako Čůkr (čti čurák k ruce) zapouštěl kořínky, až se vyhoupl blíž ke slunci. Určitě ne, díky ukecanosti a vrcholovému řiťolezectví! Když ho někde potkáš, rád s tebou prohodí pár slov o čemkoliv, ale jestli něčemu fakt rozumí, tak je to chlast a přiroda. Miluje postapo, fantasy, sci-fi a diesel punk říznutej cyber punkem! Prostě super storyteller a pohádkář.

 

 

Martin "Šeras" Šerý

Fantasy nebo postapo? Dyť je to jedno, hlavně že se něco děje. LARPům se věnuje od sedmnácti let. Začínal na fantasy, po chvíli se začal věnovat postapo & postupně dospěl k závěru, že na žánru vlastně nezáleží. Na LARPy jezdí často za bestiální CP ale čas od času i jako hráč. Baví ho spolupracování na přípravě libovolných LARPů. Tak se také dostal k organizování AWčka.

 

 

 

 
 
 

Copyright © 2019

Všechna práva vyhrazena.

Programování: Adam Benda 
Design: Lukáš "Viper" Makovička