FRAKCE

 

Má milovaná Gryzeldo,
 
     armáda je krutá a nemilosrdná děvka. Když jsem narukoval, chtěl jsem dělat svět lepší. Každým dnem však vídám hrůzy, které jsem si nikdy předtím nedokázal ani představit. Ani tehdy, když jsme si s bratrem hráli na vojáky a toužili po válce jako po největším dobrodružství našeho života. Teď už ale vím, že boj za lepší svět je vykoupen krví těch, kteří se nebojí postavit se za své cíle.
 
     Je těžké dívat se do očí lidí, které musíš zabít, abys ty sám přežil. Často mě budí ze sna tvář dívky, které jsem v boji zabil bratra. Ale jinak to nešlo - bylo to on, nebo já. Kdykoliv když zavřu oči vidím zmučené tváře lidí, které jsem odsoudil k smrti.
 
    Včera přepadli náš konvoj. Joe, se kterým jsem narukoval, to koupil. Na místě zemřel. Byl to můj jediný a poslední přítel. Teď už mám jenom tebe. Ale myšlenka na tebe mi pomáhá jít dál. Myslím na tebe, každý den.
 
S láskou, tvůj Honza
 

ČVUT

Chceš žít v budoucnosti, kde si může každý dělat co chce? Nelíbí se ti arogance lidí, kteří pro svou ochranu nic nedělají? Jestli jsi statečný a silný jako lev, přidej se k naší smečce!  Postav se za své morální hodnoty a bojuj za správnou věc!

Nejelitnější z elitních. Nejsilnější z nejsilnějších. Tak byla kdysi poskládána jednotka Černý Šíp, která se specializuje na partyzánský styl boje. Je zvyklá na nedostatek nábojů. Pohybuje se rychle a nalehko, aby byla schopna se neustále skrývat a přesouvat. Není náhodou, že podléhá přímo Technokratické radě. 

A nyní ji čeká nový úkol! Diplomatická mise v Polsku. Která má samozřejmě postranní úmysl. Nic, co by nikdo z jejích členů ještě nezažil.

 

Inspirační stránka pro ČVUT: http://gambit.aw-larp.cz/inspirace/cvut/

OKŘÍDLENÍ HUSAŘI

Polsko bylo vždycky velmi hrdou zemí a ani po TIBD se to nezměnilo. Polští husaři si zabrali celé letiště i s přilehlým leteckým muzeem. Díky tomu mají poláci na své straně největší vyzbrojenou letku v Evropě či v tom, co z Evropy zbylo. Stíhačky, kulomety a červeno-bílé perutě 

- to jsou noví Okřídlení husaři!

Přesně tak, Okřídlení husaři se vrátili, Poland STRONK! Lude wtykajte, Jarema ide! Kto Polak?, volají mutanti a široce se vyhýbají Krakovu a jeho letišti. Kdo má všech pět pohromadě, letišti se prostě vyhne velkým obloukem, protože by také mohl být lapen a zavřen do jejich pevnosti postavené z Boeingů v megatonském slohu. Poláci tak krásně kryjí Severovýchodní oblasti bývalého Česka, protože dost dobře brání přístupu většiny mutantů a bestií z bývalé Východní Evropy.

Pro běžné lidi jsou to andělé brázdící oblohu na ocelových strojích. Pro jednotky ČVUT znamenají výzvu. Výzvu, se kterou není radno si jen tak zahrávat. Naštěstí se tentokrát jedná o diplomatickou misi. Nikdo nepočítá s tím, že by mělo dojít k boji. Polsko vyslalo na jednání jednotku Ocelových andělů, která patří k těm méně vyzbrojeným a tedy i potenciálně postradatelným.

Inspirační stránka pro Okřídlené husary: http://gambit.aw-larp.cz/inspirace/husari/